KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8181281
nr 818 1281
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Akvarell, Gunnar Stålbrand (f. 1925), "Pyret & Patsy", signerad-49, motivets mått: 23x30
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:08:27
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr
500 kr
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand